Logo ski škola Kopaonik

Individualna nastava

Individualna ski nastava je najbolji način da se vaše skijaške sposobnosti unaprede ili da na najbrži način uz punu pažnju naučite da skijate.

Individualna ski nastava obuhvata nastavu za izabrani broj sati za 1 osobu ili za manje grupe koje mogu brojati 2, 3, 4 ili 5 polaznika sličnih SKI predispozicija i iskustva.

Kada i zašto izabrati individualne časove ? Ukoliko niste došli na planininu u grupi, i ako smatrate da vam najviše odgovara potpuna posvećenost instruktora za ceo čas, onda je individualna nastava pravi izbor.

Prednosti individualne nastave u odnosu na grupnu nastavu su:

Medotologija koju koristimo je izabrana od najboljih elemenata francuske, austrijske i slovenačke škole skijanja. Naši instruktori će vam osim skijaškog znanja omogućiti i upoznavanje sa Kopaonikom i njegovim stazama, i pokušati da hladnu zimu uvek ugreju toplim osmehom.

Sa velikom pažnjom i posvećenošću se trudimo da uz najbolji kvalitet usluga odgovorimo na sve Vaše zahteve.