Logo ski škola Kopaonik

Najam kvadova

Poslednjih desetak godina, kako u svetu, tako i kod nas, a pogotovo u planinskim centrima, veliku popularnost u letnjoj turističkoj ponudi zauzimaju organizovane ture motornim kvadovima.

Kvadovi omogućavaju relativno lak obilazak udaljenih lokaliteta, i namenjeni su gostima koji žele, da bez mnogo muke, ili manjka vremena, upoznaju planinu, kroz jednu uzbudljivu avanturu.

Kopaonik ima dosta lokaliteta, kojima je omogućen pristup kvadovima, kao što su: Pančićev vrh, Crkvine, Metođe, Duboka, Gobelja… Ili daljih tura: Jošanička banja, Brzeće, Semeteško jezero…

Kod organizovanih tura kvadovima, poseban aspekt je na bezbednosti korisnika istih, a ture vode iskusni vodiči koji su odgovorni da sve protekne u najboljem redu.

Najam kvadova i organizovane ture ski škola

1 osoba

6.900 rsd / 1h

Napomena:

- Kvadovi su za dve osobe
- 10% popusta za najmove duže od 3h

Ostale letnje aktivnosti na Kopaoniku: