Logo ski škola Kopaonik

Grupna nastava

Grupna ski nastava je odličan izbor za svakog polaznika, bez obzira da li je prvi put na snegu ili za cilj ima da obnovi ili usavrši svoju skijašku tehniku. Grupna nastava naročito je pogodna za dečije grupe polaznika, ali i za firme kroz specijane pakete koje osim obuke obuhvataju i rekreaciju i “team building”.

Grupe polaznika su ujednačene (homogene), a formiraju se tako da zadrže visok nivo kvaliteta nastave.

Grupe se organizuju prema uzrastu i prema nivou skijaškog znanja. Grupu čini maksimalno 5 polaznika.

Prednosti grupne ski nastave u odnosu na individualnu su:

Grupna ski časovi Kopaonik

Medotologija koju koristimo je izabrana od najboljih elemenata francuske, austrijske i slovenačke škole skijanja. Naši instruktori će vam osim skijaškog znanja omogućiti i upoznavanje sa Kopaonikom i njegovim stazama, i pokušati da hladnu zimu uvek ugreju toplim osmehom.

Sa velikom pažnjom i posvećenošću se trudimo da uz najbolji kvalitet usluga odgovorimo na sve Vaše zahteve.