Logo ski škola Kopaonik

Iznajmljivanje ski opreme

U sklopu Skiijašnice hotela Grand Resort & Spa u okviru Ski RENT-e možete iznajmiti vrhunsku ski opremu.
Ski oprema obuhvata skije, vezove, ski cipele, štapove i ostalu opremu po potrebi.

Oprema je birana tako da zadovolji sve kriterijume kada su upitanju uslovi na planini, izbor odgovarajućih staza, kao i nivo Vašeg skijaškog znanja.

Kada i zašto izabrati individualne časove ? Ukoliko niste došli na planininu u grupi, i ako smatrate da vam najviše odgovara potpuna posvećenost instruktora za ceo čas, onda je individualna nastava pravi izbor.

Prednosti iznajmljivanja ski opreme:

Iznajmljivanje ski opreme Kopaonik

Ski RENT-a ima i posebnu pogodnost – ski čuvanje. Bilo da ste skije iznajmili u našoj skijašnici ili da koristite svoje, možete ih ostaviti kod nas na čuvanju. Lokacija naše skijašnice (centralno mesto skijališta Kopaonik – Dolina Sportova) omogućava da usluga čuvanja ski opreme bude korisna i poželjna.

Prednosti iznajmljivanja ski opreme:

Napomena: U slučaju oštećenja, ili gubitka iznajmljene ski opreme, korisnik je dužan da nadoknadi štetu. Šteta se naplaćuje na način što se nabavna vrednost opreme, sa pdv-om, uvećava za 30%.